Konferencja 2022 ETC odbędzie się w dniach 5-8 maja w Pradze w Czechach! Po długim czasie wydaje się, że znów możemy być razem. Z radością ogłaszamy temat: „NIEZMIENNY: Śmiało głosząc Jego obietnice!”.

Konferencja rozpocznie się w czwartek wieczorem 5 maja, a zakończy się po niedzielnej porannej komunii i obiedzie 8 maja.

LOKALIZACJA: Hotel STEP w Pradze, https://www.wellness-hotel-step.cz/en

MÓWCY I WARSZTATY: Nasi główni mówcy w tym roku będą pochodzić „z” rodziny ETC. Phil Hills, Joao Martins i Tom Bremer podzielą się Słowem. Mikael Laursen, gościnny prelegent warsztatów z Danii, wygłosi wykład na temat: Nasza tożsamość płciowa. Specjalna sesja o nazwie „Rozmowa Najlepszych Współtwórców” będzie częścią harmonogramu, w której wysłuchamy wielu Liderów Najlepszych Współtwórców, w tym niektórych z zagranicy.

KOSZT KONFERENCJI NA OSOBĘ, W TYM PEŁNE WYŻYWIENIE:
Pokój dwuosobowy: 240 €
Pokój Trzyosobowy: 200€
Pokój Czteroosobowy: 180€
Pokój jednoosobowy: 360 . €
Koszt zniżki (kraje wymienione poniżej): 175 €
Zniżka dotyczy uczestników z następujących krajów: Albania, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Estonia, Gruzja, Grecja, Węgry, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Rumunia, Rosja, Słowacja, Słowenia, Serbia i Ukraina.

ZWIEDZANIE: Sobotnie popołudnie będzie wolne (bez wykładów) dla tych, którzy chcieliby odwiedzić centrum Pragi. Hotel znajduje się w odległości spaceru od praskiego metra.

PŁATNOŚĆ: Dostępne są dwie formy płatności:
1) Wcześniejsza wpłata bezpośrednio na konto ETC: St. Europe Teen Challenge, IBAN: NL28 INGB 0006 1479 69
2) Płatność gotówką w Euro na Konferencji

DODATKOWE NOCE: Koszt za dodatkowe noce wynosi 65 € za osobę za noc. Posiłki są wliczone w cenę.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie internetowej ETC: www.teenchallenge.eu

PYTANIA dotyczące konferencji, rejestracji, płatności lub hotelu prosimy kierować na adres: Conferenceetc2022@gmail.com.