W dniach 01.-03.10.2021 r., ponownie w centrum Polski, tym razem w miejscowości Cierszewo, koło Płocka, odbyła się XVI Ogólnopolska Konferencja Coffee House. Uczestniczyło w niej 105
przedstawicieli C.H. z 30 miast. Szczególnie cieszymy się, że byli z nami i ci, którzy dopiero w tym roku rozpoczęli pracę w tej służbie, i ci, mają ją w planach.
Jak zawsze był to niezwykły czas, napełniający nas siłą do pracy wśród tych, którzy mają się najgorzej. Usłyszeliśmy świadectwa mówiące o tym, jak różnorodnie i z jaką mocą działa Bóg.
 
Tym razem wróciliśmy do podstaw, o których powinniśmy pamiętać w naszej służbie. Dziękujemy Leszkowi Kopczyńskiemu z C.H. Płock za przygotowanie szkolenia na temat nawiązywania pierwszych
kontaktów i pracy nad relacjami. Dziękujemy też za podzielenie się własnymi doświadczeniami ze współpracy z lokalnymi instytucjami.
Bardzo dziękujemy dyr. TC Polska – Pastorowi Zbyszkowi Urbaniakowi, który mimo ogromu obowiązków, umie znaleźć czas również dla tej służby. Dziękujemy za podzielenie się z nami Słowem Bożym i w wymiarze bardziej cielesnym – wiedzą na temat budowania zespołu, co jest niezwykle ważne dla każdego z nas.
Warunki w ośrodku w pełni nam odpowiadały, więc planujemy w przyszłym roku spotkać się w tym samym miejscu, o ile ktoś z Was nie znajdzie jeszcze lepszego miejsca. Zachęcam do poszukiwań.